וו גרירה

מרכבי נוע - וו גרירה לרכב מתקינים אצל המומחים

מרכבי נוע - וו גרירה לרכב מתקינים אצל המומחים

לכל רכב יש ווי גרירה ייעודיים המותאמים לו בהתאם לסוג הרכב הגורר ואופי הנגרר. מרכבי נוע בע"מ מעמידה לרשותכם מבחר ווי גרירה המתאפיינים בחיבור איכותי למניעת נזקים לרכב ולנגרר

וו גרירה לרכב - דברים שחשוב לדעת:
  • חשוב לבחור וו גרירה שמתאים לרכב שלכם. לכל רכב יש מתקן חיבור לנגרר המותאם למבנה הרכב ומאפשר את חיבור הנגרר ואת גרירתו ללא גרימת כל נזק.
  • התקנת המוצר חייבת להיעשות על ידי מתקינים מורשים בלבד, על מנת להבטיח, ככל שניתן, שהחיבור יהיה חזק ושהנגרר יישאר מחובר לרכב בכל זמן הנסיעה. חיבור הוו על ידי מתקין שלא עבר את ההכשרה הנדרשת עלול לגרום לאסון.
  • ווי גרירה מסוימים מתאימים לרוב סוגי הרכבים. חשוב לברר את הנושא מול המתקין על מנת להיות בטוחים שהמוצר שבחרתם אכן מתאים גם לרכב וגם לנגרר שברשותכם.
  • חשוב לוודא שהוו מגיע אליכם עם אחריות מלאה - כך שבכל מקרה של בעיה יהיה לכם אל מי לפנות. בררו מי הגורם המטפל בבקשות שירות ושמרו את מספר הטלפון, לכל צרה שלא תבוא.
  • התקנת וו גרירה לרכב מחייבת ביצוע פעולת רישוי של הנגרר. ישנן חברות המספקות את השירות כחלק מתהליך ההתקנה (כלול במחיר), אולם יש לקחת בחשבון שהליך זה יימשך מספר ימים.

לקבלת מידע נוסף ולתיאום מועד התקנה חייגו 8761311- 04. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

וו גרירה לרכב

וו גרירה לרכב הינו אמצעי חיבור בין הרכב לעגלה או לנגרר מכלל הסוגים והדגמים.
במרכבי נוע, אנו מתקינים את ווי הגרירה לאוטו באחריות ובאופן איכותי, מבלי לפגום את שילדת הרכב או לשבש את מערכת החשמל ברכב.
ווי הגרירה שאנו מספקים, מתאימים לשלל רחב של דגמי הרכבים משנים שונות.
אנו נדאג שהוו גרירה של הרכב הפרטי שלכם יותקן במהירות וביסודיות.