התקנת וו גרירה

התקנת וו גרירה

התקנת וו גרירה היא פעולה שצריכה להתבצע על ידי גורמים מורשים ומוסמכים, על מנת להבטיח את שלומכם ואת שלום שאר הנוסעים בכביש. התקנה על ידי גורמים לא מורשים עלולה להביא להיפרדות הנגרר מהרכב שלכם במהלך הנסיעה ולתוצאות הרות אסון.

שירות ללא תחרות
כשתפנו אלינו לקבלת שירותי התקנת וו גרירה, תיענו קודם כל בחיוך ובאדיבות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לשמוע בדיוק מה אתם צריכים ולספק לכם את המוצר המתאים. כל מוצר שתקבלו מאיתנו יגיע עם אחריות מלאה, כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי, אמין ומהיר. צוות המתקינים שלנו יאבחן את הבעיה ויבצע את התיקון הדרוש ביעילות, כך שאתם תוכלו לחזור להשתמש בנגרר שלכם בבטחה כמה שיותר מהר.

מקצועיות, איכות ואחריות
המרכז מרכבי נוע מתמחה בייצור ווי גרירה והתקנתם לרכבים שאין בנמצא ערכה מקורית.

ייצור ווי הגרירה נעשה על ידי צוות מאומן ומקצועי ועל פי התקנים. וו הגרירה המיוצר על ידינו, עובר את אישור הטכניון לאחר התקנתו. רישום וו הגרירה ברישיון הרכב מבוצע רק לאחר אישור המעבדה של הטכניון.

התקנת ווי הגרירה נעשית על פי תוכנית של היצרן אשר אושרה על ידי יצרן הרכב.

מגוון ווי הגרירה שברשותנו רב ביותר. התקנת הוו נעשית ביעילות ובמהירות מבלי לגעת באביזרים השונים המקוריים של הרכב. הלקוח מצוייד באישור התקנת וו הגרירה על ידינו. רישום וו הגרירה לאחר ההתקנה ברישיון הרכב, נעשית בכל אזור של משרד הרישוי.  


ליצירת קשר עם המומחים בהתקנה של מתקני גרירה איכותיים חייגו 8761311 -04. נשמח לעמוד לשירותכם.