עגלה נגררת לרכב

עגלה נגררת לרכב – הפתרון המושלם לנשיאת ציוד


בין אם אתם בעלי מקצוע הנזקקים לציוד מיוחד המשמש אתכם בעבודתכם, משפחה שיוצאת להרבה טיולים או אתם מעוניינים שתהיה לכם אפשרות להעביר ציוד בכל עת– עגלה נגררת לרכב היא הפתרון המושלם עבורכם.

היתרונות של עגלה נגררת:

הרחבת שטח האחסון במכונית
- אם תא האחסון (בגאז') של הרכב צר מלהכיל את כל הציוד שאתם צריכים (עגלת תינוק, ציוד קמפינג וכד'), הנגרר -  עגלה נגררת לרכב, מהווה פתרון מושלם. תוכלו להניח בו ציוד רב ולקחת אותו אתכם לכל מקום שרק תרצו. חשוב לזכור שאם אתם רוצים להגן על הציוד מפני פגעי מזג האוויר (חום, גשם, רוחות וכד') כדאי לרכוש עגלה נגררת לרכב סגורה או, לחלופין, לרכוש כיסוי מתאים שיבטיח את מיגון החפצים שלכם.

נשיאת ציוד מלכלך וכלי עבודה - שימוש בעגלה נגררת לרכב, מאפשר לכם להוביל ציוד מלוכלך וכלי עבודה בצורה שלא תסכן את הריפוד או את דלתות המכונית.

נשיאת כלי תחבורה – עגלה נגררת לרכב היא פתרון מעולה המאפשר לכם לקחת אתכם כלי תחבורה נוספים, כגון אופניים, אופנוע ואפילו חסקה. בדרך זו תוכלו לצאת לטיול כשיש אתכם באמת את כל מה שאתם צריכים.

מרכבי נוע לשירותכם
מרכבי נוע בע"מ מעמידה לרשותכם מגוון עגלות נגררות לרכב, מהן תוכלו לבחור את זו שהכי מתאימה לצרכים שלכם. צוות המומחים המנוסה שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה ולספק לכם שירותי התקנה מקצועיים שיבטיחו חיבור בטיחותי ונכון של הנגרר אל הרכב.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 8761311 - 04. נשמח לעמוד לשירותכם.