נגרר לרכב פרטי

נגרר לרכב פרטי – שדרוג אמיתי


המכונית הפרטית, גדולה ככל שתהיה, מוגבלת בממדיה. הפתרון הטוב ביותר למקרים בהם אתם נדרשים להוביל ארגזים רבים, לקחת את אופנוע הים אל החוף או לסחוב ציוד עבודה רב שלא נכנס לתא המטען הסטנדרטי, הינו הוספת נגרר לרכב הפרטי – מחברים את הנגרר מאחורי הרכב ומיד מקבלים תוספת נכבדת ומועילה של נפח ומקום למכונית שלכם. סיימתם את ההובלה ואינכם זקוקים עוד לנגרר? מנתקים באותה הקלות.

נגרר לרכב פרטי הוא כלי שימושי ביותר, המאפשר לכם לשדרג את המכונית ולהשתמש בה לצרכים רבים נוספים. זאת בתנאי שתבחרו בסוג נגרר המותאם לדגם המכונית הפרטית שלכם ולמטרה שלשמה אתם זקוקים לו.

מרכבי נוע בע"מ הינה יצרנית מורשית מטעם משרד התחבורה של עגלות נגררים לרכבים פרטיים ופועלת תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי והטכניון. החברה מציעה מגוון סוגי נגרר לרכב פרטי, בייצור על פי הזמנה – לכל דרישה ומטרה ובכפוף לחוקי הרישוי.

כל הנגררים של מרכבי נוע מיוצרים מפח מגולוון עמיד בפני חלודה, עוברים תהליך ליטוש אקרילי ונצבעים בצבע עשיר אבץ. מערכת המתלים ומערכת הבילום המשולבות בנגררים הן מתוצרת היצרנים האירופאים המובילים: KNOTT – גרמניה, ALKO – גרמניה, BPW – גרמניה, ו- BRADLEY- אנגליה. כמו כן, כל הנגררים מסופקים עם גלגל עזר קדמי ועם גלגל רזרבי כסטנדרט. תהליך הייצור הקפדני והשימוש במיטב החומרים והמערכות מבטיחים לכם נגרר איכותי, חזק ובטיחותי, ברמת גימור גבוהה במיוחד.

לקבלת מידע נוסף אודות פתרונות נגרר לרכב פרטי חייגו: 8761311 - 04. נשמח לעמוד לשירותכם.

<< לצפייה בתמונות של סוגי נגררים לחץ כאן >>
 

חפ"ק תחנתי

חפ"ק תחנתי

נגרר פתוח המיועד למשטרת ישראל ולרכב פרטי

משקל כולל 1500 ק"ג
אורך 2600 מ"מ
רוחב 1600 מ"מ
גובה דופן 1500 מ"מ
למידע נוסף
נגרר סגור לרכב פרטי

נגרר סגור לרכב פרטי

נגרר לרכב פרטי סגור על ידי מכסה הנפתח באמצעות בוכנות גז.
  • רתק רב בריח
  • תאורת LED פנימית
  • רגלי ייצוב
משקל כולל 1500 ק"ג
אורך 2600 מ"מ
רוחב 1600 מ"מ
גובה דופן 1500 מ"מ
למידע נוסף