נגררים להשכרה


זקוקים לנגרר לצורך משימה חד פעמית? מעוניינים לחסוך מעצמכם את עלות הרכישה של נגרר יקר? מרכבי נוע מעמידה לרשותכם מגוון נגררים איכותיים להשכרה, מכל הסוגים ולכל מטרה. פתרונות הגרירה של מרכבי נוב מותאמים באופן אישי לצרכיו השונים של לקוח ובהתאם לדרישות משרד התחבורה.

נגררים להשכרה לכל מטרה
חברת מרכבי נוע פועלת מזה שנים רבות בתחום ייצור נגררים בהתאמה אישית. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר גדול של נגררים פתוחים או סגורים, בכל גודל ובכל צורה. את המוצרים של החברה ניתן לא רק לרכוש, אלא גם לשכור. שירות ההשכרה שלנו נועד זה להקל על אנשים הזקוקים לנגרר לפרק זמן קצוב, או למשימה חד פעמית והוא חוסך עבורם לא רק כסף וזמן אלא גם מקום אחסון יקר.

שומרים על חוקי התנועה
מרכבי נוע פועלת באישור משרד התחבורה והיא בעלת תקן ISO 9001:2008. החברה מחויבת להקפדה על בטיחות בנהיגה ודואגת להתאים את הנגררים לרכבים על פי הוראות החוק. בנוסף, מרכיבי נוע מספקת ללקוחותיה את כל הוראות הבטיחות והשילוט הנדרשים לצורך נהיגה בטוחה.

איזה נגרר דרוש לכם?
מרכבי נוע מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר גדול של נגררים מכל הסוגים ולכל מטרה. ציוד החברה מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר, כך שהלקוחות נהנים ממוצרים תקינים ואיכותיים שמשמשים אותם בנאמנות למשך כל תקופתה ההשכרה.

למידע נוסף חייגו 8761311- 04. נשמח לעמוד לשירותכם.